U R O L O G I J A

Urologinės problemos yra plačiai paplitusios tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų ir gali smarkiai paveikti gyvenimo kokybę. Dažniausiai pasitaikančios urologinės problemos apima šlapimo takų infekcijas, inkstų akmenligę, šlapimo nelaikymą, prostatos sutrikimus bei įvairias lytinių organų ligas. Šios ligos dažnai sukelia nemalonius simptomus, tokius kaip deginantis skausmas šlapinimosi metu, kraujas šlapime, dažnas ar skubus šlapinimasis, skausmas apatinėje nugaros dalyje ar pilvo srityje.

MEDKLINIKA siūlo platų urologinių paslaugų spektrą, siekiant diagnozuoti ir efektyviai gydyti šias problemas. Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos urologai, pasirengę suteikti individualizuotas konsultacijas bei gydymo planus.

Klinikoje teikiamos paslaugos apima:

  • Konsultacijas su urologais: Mūsų specialistai įvertins jūsų sveikatos būklę, išklausys simptomus ir atliks reikiamus tyrimus.
  • Diagnostinius tyrimus: Naudojame pažangias technologijas ir metodus, kad tiksliai nustatytume ligų priežastis. Tai apima ultragarso tyrimus, kraujo ir šlapimo analizę, cistoskopiją ir kitus.
  • Urologines procedūras ir operacijas: Mūsų klinikoje atliekamos įvairios minimaliai invazinės procedūros ir operacijos, skirtos efektyviam problemų sprendimui. Tai gali būti akmenų šalinimas, prostatos gydymas, šlapimo nelaikymo korekcija ir kt.
  • Reabilitacija ir priežiūra po gydymo: Užtikriname visapusišką paciento priežiūrą po procedūrų ir operacijų, kad pasveikimas būtų kuo greitesnis ir sklandesnis.

Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios kokybės medicininę pagalbą ir padėti pacientams greitai sugrįžti į kasdienį gyvenimą be diskomforto ir skausmo.

Scroll to Top