Dr. Virginija Paliulytė

VUL Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja,

Gydytoja akušerė-ginekologė

1997 m. baigė Vilniaus aukštesniąją elektronikos mokyklą, kompiuterinės technikos inžineriją.

2004 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.

2008–2009 m. dirbo Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje gydytoja asistente akušere ginekologe, 2009–2013 m. – gydytoja akušere ginekologe Ginekologijos ir Gimdymo skyriuose.

Nuo 2013 m. dirba VUL SK Akušerijos ir ginekologijos centre gydytojaakušere ginekologe; nuo 2018 m. iki 2020 m. dirbo kokybės vadybininke-gydytoja akušere-ginekologe, kuravo skyriaus personalo mokymus, kvalifikacijos kėlimą.

Nuo 2008 m. dirba Vilniaus universitete Akušerijos ir ginekologijos klinikoje asistente, yra rezidentų vadovė, veda gydytojų tobulinimo kursus. Tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėja.

Nuo 2008 m. yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos Vilniaus krašto narė, nuo 2019 m. Vilniaus krašto valdybos narė, nuo 2022 m. Vilniaus krašto pirmininkė.

Nuo 2019 m. tarptautinės ultragarso akušerijoje ir ginekologijoje asociacijos (ISUOG) narė.

2018 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją tema „Gimdos morfologinių parametrų ultragarsinis vertinimas laikotarpiu po gimdymo ir jų sąsajos su moters ir naujagimio sveikatos rodikliais“.

Pagrindinės darbo sritys – didelės rizikos nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, ultragarsiniai tyrimai nėštumo metu, ginekologinėmis ligomis sergančių ligonių konsultavimas ir gydymas, perinatalinė medicina, personalo mokymai. Yra autorė ir bendraautorė 36 mokslinių publikacijų Lietuvos ir tarptautiniuose moksliniuose recenzuojamuose leidiniuose. Tobulinasi Lietuvos ir tarptautiniuose akušerijos ginekologijos bei pedagoginiuose seminaruose, kursuose.

Scroll to Top