GINEKOLOGAS

Akušerės-ginekologės paslaugos MEDKLINIKOJE apima visapusišką moterų sveikatos priežiūrą per visus gyvenimo etapus – nuo paauglystės iki menopauzės. Šios paslaugos užtikrina aukščiausią profesionalumo lygį ir individualizuotą požiūrį, siekiant užtikrinti moterų sveikatą ir gerovę.

Privačioje klinikoje teikiamos akušerės-ginekologės paslaugos apima:

  • Reguliarios sveikatos patikros: Atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai, gimdos kaklelio citologiniai tyrimai (PAP testas), krūtų apžiūra ir kiti reikalingi tyrimai, siekiant anksti nustatyti galimas sveikatos problemas.
  • Nėštumo priežiūra: Nuo pirmųjų nėštumo savaičių iki gimdymo akušerė-ginekologė rūpinasi būsimos motinos ir kūdikio sveikata. Tai apima reguliarius vizitus, ultragarso tyrimus, kraujo ir šlapimo analizę, patarimus dėl mitybos ir gyvenimo būdo.
  • Gimdymo planavimas ir priežiūra: Akušerė-ginekologė padeda paruošti gimdymo planą, teikia nuolatinę priežiūrą gimdymo metu, užtikrina saugų ir komfortišką gimdymą, stebi motinos ir kūdikio būklę, reaguoja į bet kokius pokyčius.
  • Pogimdyminė priežiūra: Po gimdymo akušerė-ginekologė rūpinasi motinos sveikata, teikia patarimus dėl žindymo, padeda su fiziniu atsigavimu, stebi kūdikio sveikatą.
  • Ginekologinių problemų diagnostika ir gydymas: Diagnostika ir gydymas įvairių ginekologinių problemų, tokių kaip menstruacijų sutrikimai, endometriozė, cistos, miomos, nevaisingumas, infekcijos ir kt.
  • Menopauzės priežiūra: Konsultacijos ir gydymas menopauzės laikotarpiu, hormonų terapija, patarimai dėl gyvenimo būdo ir mitybos pokyčių.

Klinikoje dirbančių akušerių-ginekologių paslaugos užtikrina individualų požiūrį į kiekvieną pacientę, aukštą profesionalumo lygį ir modernias gydymo technologijas. Mūsų tikslas – padėti moterims išlaikyti gerą sveikatą ir aukštą gyvenimo kokybę visais gyvenimo etapais.

Pasitikėkite mūsų klinikos specialistėmis – jūsų sveikata ir gerovė yra mūsų prioritetas.

Doc. dr. Jolita Zakarevičienė 
Gyd. Akušerė – ginekologė

KONSULTUOJA: lietuvių, anglų, rusų k.

Med. dr. Virginija Paliulytė 
Gyd. Akušerė – ginekologė

KONSULTUOJA: lietuvių, anglų, rusų, lenkų k.

Agnė Marcinkutė
Gyd. Akušerė ginekologė

KONSULTUOJA: lietuvių, anglų, rusų k.

Alma Vladišauskienė
Gyd. Akušerė – ginekologė

KONSULTUOJA: lietuvių, anglų, rusų k.

Indrė Juzelskytė
Gyd. Akušerė – ginekologė

KONSULTUOJA: lietuvių, anglų k.

Scroll to Top