UROLOGAS

Urologo paslaugos yra skirtos užtikrinti visapusišką vyrams ir moterims būdingų šlapimo ir lytinės sistemos problemų diagnostiką, gydymą ir priežiūrą. Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos urologai, specializuoti įvairiose urogenitalinės sistemos ligų srityse, siekiant užtikrinti efektyvų ir individualizuotą pacientų priežiūrą.

Klinikoje teikiamos urologo paslaugos apima:

  • Konsultacijas ir diagnozę: Aukštos kvalifikacijos urologai atlieka išsamias konsultacijas, išklauso paciento skundus, atlieka fizinius tyrimus ir reikiamus diagnostinius tyrimus, tokius kaip ultragarsas, kraujo ir šlapimo tyrimai, cistoskopija ir kt. Siekiama tiksliai diagnozuoti urologinės problemos priežastis.
  • Gydymą ir terapiją: Priklausomai nuo nustatytos diagnozės, teikiamas individualizuotas gydymo planas, įskaitant vaistų terapiją, minimaliai invazines procedūras ar operacijas. Tai apima inkstų akmenų šalinimą, prostatos problemų gydymą, šlapimo takų infekcijų terapiją ir kt.
  • Urologinės procedūros: Klinikoje atliekamos įvairios urologinės procedūros, tokiu kaip biopsijos, cistoskopijos, ureteroskopijos, transuretralinės rezekcijos ir kitos, skirtos diagnozei nustatyti arba gydymui.
  • Sekimą ir priežiūrą: Po gydymo urologai užtikrina pacientų būklės sekimą, reabilitaciją ir priežiūrą, kad užtikrintų optimalų pasveikimą ir komplikacijų prevenciją.
  • Edukaciją ir prevenciją: Teikiamos rekomendacijos dėl sveikos gyvensenos, prevencijos priemonių, periodinių tyrimų ir kontrolės, kad būtų išlaikyta ilgalaikė urogenitalinės sistemos sveikata.

Privatūs urologo paslaugų teikimas mūsų klinikoje užtikrina greitą prieigą prie specialistų, asmeninį požiūrį ir naudojimąsi moderniausiomis diagnostikos ir gydymo technologijomis. Pasitikėkite mūsų klinikos specialistais – jūsų sveikata ir gerovė yra mūsų prioritetas.

Med. dr. Albertas Ulys, gydytojas urologas onkologas

Gydytojas urologas, transplantologas Ramūnas Tyla

Med. dr. Marius Kinčius, gydytojas urologas, LUD prezidentas

Scroll to Top